Balon Süsleme

Balon Süsleme:

Açılış Balon Süsleme, Kutlama Balon Süsleme, Doğum Günü Balon Süsleme ve diğer organizasyonlarınız için balon süsleme hizmetleri sağlanılmaktadır.

İstenilen renk ve ölçülerde balon süsleme hizmeti sağlanılmakta olup, baskılı balon dağıtımı personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Balon Süsleme Nasıl Yapılır:

Balon Süslemeler birbirine örgü bir şekilde yapılmakta olup, balon süslemede kullanılacak olan balonlar alanda balon şişirme makinesi ile şişirilmektedir.

 

 

Balon Süsleme yapılacak alanda elektrik yardımı ile hızlı ve pratik bir şekilde personellerimiz ile balon süsleme çalışması sağlanılmaktadır. Birbirine zincir balon şeklinde yapılan balonların renkleri müşterilerimize göre seçilmektedir.

 

 

Balon Süslemenin Ömrü:

Balon süslemenin ömrü yapıldığı mekanın özelliği, mevsim ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterir. Balonun hammadesi lateksdir. Dış mekanda yapılan bir balon süsleme ile iç mekanda yapılan bir süslemenin ömrü aynı değildir. iç mekanda yapılan balon süsleme daha uzun süre kalır.

 

Balon Süslemenin Kullanım Alanları:

Açılış , etkinlik, doğum günü, sünnet, düğün gibi birçok alanda balon süsleme çalışması yapılabilir.

Etkinlik alanlarının özelliklerine göre çeşitli şekillerde montaj yapılabilir.

 

Balon Süsleme Nasıl Fiyatlandırlır?

Balon süsleme yapılacak yerin özelliğine , balon süslemenin metrajına göre balon süsleme çalışmasının fiyatlandırılması yapılabilir.