Balona Baskı

 

Baskılı balon reklam tanıtım faaliyetlerinde kullanılan uygun fiyatlı ve etkili bir enstrumantır. Baskılı balonlarla tüm iletilerinizi balon üzerine yansıtarak markanızı geniş kitlelere yayabilir, marka bilinirliğinizi fazlalaştırabilirsiniz. Ayrıca doğum günü, sünnet, evlilik gibi özel günleriniz için balon üzerine resim baskısı yaptırarak farklı ambianslar yaratabilirsiniz.

balon üretim, balon baskı ve balon yardımcı malzemelerinin satışı konusunda etkinlik gösteren BaskiliBaloncu yüksek miktarlı baskılı balon ve dekorasyon balonu siparişlerinizi çok kısa sürede karşılayabilecek üretim ve baskı kapasitesine haizdir.

Uygulaması zor olan karışık baskılar için özel olarak revize edip geliştirdiğimiz balon baskı makinelerini kullanmaktayız. Balon baskı uygulamalarında çoğunlukla 12″ büyüklükteki balonlar tercih edilmektedir. Bu büyüklükteki bir balonu, balon şişirme makinası yardımıyla 1,5 saniyede şişirebilir, balon çubuğu yardımıyla kolayca dağıtıma hazır hale getirebilirsiniz.

Baskı uygulamalarında 12″ balondan sonra en çok kullanılan 17″ büyüklüğündeki punch balonların arkasına lastik takılarak sevkiyatı yapılır. Daha büyük bir baskı alanına sahip olması, asılarak kullanılabiliyor olması; özellikle kampanya duyurularında tercih sebebi olmaktadır.

Dağıtımı meydana getirilen her bir balon, sizleri hedefinize bir adım daha yaklaştıracaktır. Sizlerin hedefi de görünür, bilinir ve tercih edilebilir olmaksa; geleceğin karar vericileri olan çocukların zihninde kuvvetli bir görüntü yaratmaksa baskılı balon uygulaması sonuç verici bir reklam yöntemi olacaktır.

Balon baskısı isteğe gore daha parlak görünüme haiz olan metalik balon renklerine de uygulanabilmektedir. Uygulanacak baskı renk sayısı isteğinize nazaran azaltılıp çoğaltılabilir.

Balon baskı uygulaması yaptırmak için öncelikle lüzumlu informasyon ve görselleri tarafımıza ulaştırmanız istenir. Belirttiğiniz balon renk veya renkleri üzerine yine sizin belirtmiş olduğunuz baskı renk ya da renkleriyle, grafik departmanında, ön çalışma yapılarak tarafınıza mail ile gönderilir.