Baskılı Balon Hizmeti

Baskılı balon reklam tanıtım faaliyetlerinde kullanılan uygun fiyatlı ve etkili bir araçtır. Baskılı  balonlarla tüm iletilerinizi balon üzerine yansıtarak markanızı geniş kitlelere yayabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. ayrıca doğum günü, sünnet, evlilik gibi özel günleriniz için balon üzerine resim baskısı yaptırarak değişik ambianslar yaratabilirsiniz.

Logo Baskılı BalonBaskılı Baloncu markasıyla; balon üretim, balon baskı satışı, yüksek miktarlı baskılı balon siparişlerinizi çok fazla kısa zamanda karşılayabilecek üretim ve baskı kapasitesine sahiptir.

Uygulaması zor olan komplike baskılar için özel olarak revize edip geliştirdiğimiz balon baskı makinelerini kullanmaktayız. Balon baskı uygulamalarında genel olarak 12″ büyüklükteki balonlar tercih edilmekte. Bu büyüklükteki bir balonu, balon şişirme makinası yardımı ile 1,5 saniyede şişirebilir, balon çubuğu yardımı ile rahatça dağıtıma hazır bir hale getirebilirsiniz.

Baskı uygulamalarında 12″ balondan sonra enfazla kullanılan 17″ büyüklüğündeki punch balonların arkasına lastik takılarak sevkiyatı yapılır. Daha büyük bir baskı alanına sahip olması, asılarak kullanılabiliyor olması; özellikle kampanya duyurularında tercih sebebi olmakta.

Dağıtımı yapılan her bir balon, sizleri hedefinize bir adım daha yaklaştıracaktır. Sizlerin hedefi de görünür, bilinir ve tercih edilebilir olmaksa; geleceğin karar vericileri olan çocukların zihninde güçlü bir imaj yaratmaksa baskılı balon uygulaması netice sağlayan bir reklam yöntemi olacaktır.

Balon baskısı isteğe göre daha parlak görünüme sahip olan metalik balon renklerine de uygulanabilmektedir. Uygulanacak baskı renk sayısı isteğinize göre azaltılıp çoğaltılabilir.

Balon baskı uygulaması yaptırmak için önce gerekli bilgi ve görselleri tarafımıza ulaştırmanız istenir. Belirttiğiniz balon renk yahut renkleri üzerine yine sizin belirtmiş olduğunuz baskı renk yahut renkleriyle, grafik departmanında, ön çalışma yapılarak tarafınıza mail ile gönderilir.
Firmamız Baskısız Balon, Dekorasyon Balonları Satışına Başlamıştır.