Baskılı Balon Nedir ?

Baskılı BalonBalonlar sloganınızı ve mesajınızı iletmek için çok etkili bir yoldur. Baskılı Balon, ifade etmek istediğiniz şeyin bir balonun üstüne uygun renk bileşenleri ile basılmasıdır. Balon üzerine bastırmak istediğiniz firmanızın logosuda olabilir, sadece bir yazıda olabilir bir resimde olabilir. Tercih sizlerin.

Balonlar sloganınızı ve mesajınızı iletmek için çok etkili bir yoldur. Baskılı Balon, ifade etmek istediğiniz şeyin bir balonun üstüne uygun renk bileşenleri ile basılmasıdır. Balon üzerine bastırmak istediğiniz firmanızın logosu da olabilir, sadece bir yazıda olabilir bir resimde olabilir.

Baskılı Balon Hizmetleri

sera-kuafc3b6r-12-220x300Son dönemlerde kurum ve kuruluşların çeşitli etkinlik ve organizasyonlarında kullanmış oldukları en iyi tanıtım aracılarından birisi de baskılı balonların olduğunu söyleyebiliriz. Baskılı baloncu adresinde yapılan birden farklı hizmetleri bir arada görerek hizmetlerden bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle web sayfası içerisinde baskılı balon çeşitleri yer almaktadır. İstediğiniz zevke uygun baskı tasarımları balonlara yapılarak firma reklamlarınızı yapabilirsiniz.

 

 

 

Baskılı Balon Nedir?

İfade etmek istediğiniz şeyi bir balonun üzerine basmak, renkli çubuklar veya kurdelelerle süslemek sonra da fuarlarda ve alışveriş merkezlerinde sergilemek gibisi yoktur.

Markanızı Bir Üst Seviyeye Taşıyın

Markanızın değerini arttırmak ve dikkatleri ürünlerin üzerine çekmek için logonuzu birden fazla renk ile bastırın.

Çoklu Renkler

Eğer tek renkli bir baskıyı tercih ettiyseniz veya logonuz birden fazla renkli basım için uygun değilse, daha renkli bir görünüm elde etmek için balon ve mürekkep renklerini karışık kullanın. Balonun bir yüzüne logonuzu ve diğer yüzüne mesajınızı koyabilirsiniz.